BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Sağlık Bilimleri Fakültesi

 

Duyurular
DEKANIN MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz,

Tüm dünyayı etkileyen yeni tip korona virüsün etkilerini ülkemizde de maalesef derin şekilde hissediyoruz. 09.03.2020 tarihinden bu yana YÖK açıklaması ile eğitime ara verilmiş olup, üniversitemiz genelinde 30.03.2020 tarihinde online sistemler üzerinden tekrar eğitime başlanmıştır.

Bildiğiniz gibi ülkeleri ayakta tutan eğitimli ve sağlıklı nüfuslardır. Eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha tüm dünya yaşayarak anlamış oldu. Bu sebeple siz geleceğimiz olan Türk gençlerini en iyi şekilde hazırlamak bizlerin birincil görevidir.

Bu süreçte tüm öğretim elemanlarımız çok yüksek bir performansla sizlerin eğitim sürecini aksatmamak adına gayret göstermektedir.  Sizlerin de aynı heyecan ve azimle bu sürece katıldığınızdan eminiz.

Sizleri tekrar karşımızda görmenin arzusu ile bu dönemi sağlıkla atlatmak en büyük gayemiz. Unutmayalım ki ancak sağlıklı toplumlar üretebilir ve eğitimli toplumlar ülkelerini yukarı çekebilir. Üstlendiğimiz bu misyonu hep birlikte başarmak adına, hepinize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

Prof. Dr. BERNA SİMTEN MALHAN